Sgk Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sgk Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sizler için editörlerimizin hazırlamış olduğu bu yazı dizininde ne kadar prim aldığınızı, ne zaman emekli olacağınızı, ne kadar emekli maaşı alacağınızı ve daha birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İnternetin hayatımızın merkezinde olduğu günümüzde, artık devlet ile ilgili işlemleri de internetten halletmemiz zor olmasa gerek. Özellikle kamu ve özel sektörde çalışan işçilere büyük kolaylık sağlayan SGK sorgulama uygulaması ile ne kadar prim aldığınızı, ne zaman emekli olacağınızı, ne kadar emekli maaşı alacağınızı ve daha birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Yapmanız gereken ise oldukça kolay.. sgk.gov.tr ya da turkiye.gov.tr adresine girerek, sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir biçimde girmek. Sorgula butonuna bastıktan sonra, karşınıza çıkan 4A hizmet döküm sayfasında, aradığınız tüm bilgileri bulabilirsiniz.

 T.C kimlik no, aile sıra no, nüfusa kayıtlı olduğunuz il/ilçe ve cilt no gibi bilgileri girerek yapabileceğiniz SGK sorgulamanızı, dilerseniz e-devlet şifreniz yardımı ile de kolayca yapabilirsiniz. Şifresiz olarak da ulaşabileceğiniz SGK sorgulama sayfanıza, 2 TL karşılığında e-devlet şifresi alarak da ulaşabilirsiniz.

 SGK emeklilik kaydı, SGK gün sayısı, SGK borç durumu, SGK pirim, SGK kesenekleri gibi bilgilere de ayrıca ulaşabileceğiniz sgk sorgulama ile, SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı sorgulamaları hakkındaki önemli bilgi ve duyurulara ulaşabilirsiniz. Ayrıca, SGK ile ilgili en son haberlere ulaşabileceğiniz bu sayfadan, tüm işlemlerinizi saniyeler içinde halletmeniz mümkün.

Kamu ve devlet dairelerinde saatlerce beklemek zorunda kalmadan, emekliliğinize dair tüm bilgileri çok kısa bir süre içinde öğrenmek isterseniz, e-devlet şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.
Site Yöneticisi tarafından yazılan bu haber, 1966 defa okunmuştur.
Yazıyla ilgili sorularınızı bu bölümden sorabilirsiniz.

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
Bu sayfada yayınlanan ziyaretçi yorumları, ziyaretçilerimizin kendilerine aittir. Ziyaretçiye ait yorumlardan E sgk Sgk Ssk Sorgulama Hizmet Dökümü İşe Giriş 4a sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Sgk Haberleri

Tümü
Torba Yasada Son Gün! Torba Yasada Son Gün!
Torba yasa'nın meclisten geçmesi itibarıyla vergi borçlarındaki yapılandırma tarihleri belli oldu. İster peşin, ister taksitli olarak ödemenizi ya

Advertise

SON YORUMLANANLAR

E-sgk.com sitesinin içeriğinin tamamının yada bir kısmının çoğaltılması, kopyalanması ve 3. kişilerle paylaşılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla dolaylı yada doğrudan olarak hiçbir alakası yoktur. E-sgk.com sitesinde yer alan tüm yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Copyright © 2013 E-Sgk.com

Adres : Ataşehir / İstanbul

DMCA.com
Bu site 0.016 saniyede yuklenmistir. [Hata Bildir]