Ssk Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

Ssk Hizmet Dökümü Nasıl Alınır?

SSK Hizmet Dökümünüzü nasıl alabilirim yada ssk hizmet dökümü sorgulamasını nasıl yapabilirim gibi soruların cevaplanması odaklı yazılan bu yazıdan sonra ssk hizmet dökümü ile tüm sorularınıza cevap bulmuş olacaksınız.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Geçtiğimiz yıllarda e-devlet şifresi ile öğrenebileceğiniz SSK hizmet dökümü işlemlerini artık şifresiz olarak yapabilirsiniz. Size özel kimlik ve kişisel bilgilerinizi girerek erişebileceğiniz SSK hizmet dökümünüzü, ayrıca e-devlet sistemi üzerinden de öğrenebilirsiniz. Peki SSK Hizmet Dökümünüzü nasıl alabilirsiniz?

 Yeni sistem ile birlikte, şifresiz SSK hizmet dökümünüze ulaşmak için, T.C kimlik numaranızın yanı sıra, babanızın adı, nüfusa kayıtlı olduğunuz il ve ilçe, cilt no ve aile sıra no gibi bilgileri de girmeniz gerekiyor. Bu bilgiler, herkes tarafından bilinemeyecek bilgiler olduğu için, bir başkası tarafından ulaşamayacak bilgilerdir. SSK Hizmet dökümü bağlantısına girip, bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra Sorgula butonunu tıkladıktan sonra, karşınıza SSK hizmet dökümü sayfası çıkacak.

Bildiğiniz gibi bağkur, emekli sandığı ve ssk tek bir çatı altında, yani SGK altında toplandı. Bununla beraber SSK hizmet dökümü sayfanıza ulaşmak artık o kadar da zor değil. SSK Hizmet dökümü çıkarmanın iki yolu var.


Bunlar şifreli ya da şifresiz olarak iki farklı yöntemle yapılmaktadır. E-devlet şifreniz ve kişisel nüfus kağıdı bilgileriniz ile ulaşabileceğiniz SSK Hizmet dökümü sayfanızdan, SSK ile ilgili ulaşmak istediğiniz tüm bilgilere ulaşmanız mümkün. 


Ne zaman emekli olacağınızı, ne kadar maaş alacağınızı ve maaşın ne zaman bağlanacağını merak ediyorsanız, siz de ssk hizmet dökümü sayfanızdan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
Site Yöneticisi tarafından yazılan bu haber, 3330 defa okunmuştur.
Yazıyla ilgili sorularınızı bu bölümden sorabilirsiniz.

E-SGK.com | Admin
Duygu Hanım; düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Elimizden geldiğince güncel ve doğru bilgi vermeye çalışıyoruz. Merak ettiğiniz ve aklınıza takılan, yayın akışımız ile alakalı tüm sorularınıza itina ile cevap verilecektir.
Duygu özer
Yazıyı okuyupda yapamamak imkansız birşey :) O kadar aradım, taradım. En sonunda bu site sayesinde yapabildim. Teşekkürler E-sgk.com;)
Bu sayfada yayınlanan ziyaretçi yorumları, ziyaretçilerimizin kendilerine aittir. Ziyaretçiye ait yorumlardan E sgk Sgk Ssk Sorgulama Hizmet Dökümü İşe Giriş 4a sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Ssk Haberleri

Tümü
Özürlülük Maaşı Başvurusu Özürlülük Maaşı Başvurusu
Özürlülük Maaşı yani diğer bir tanımla 2022 maaşının başvuru şartları ve istenebilecek gerekli belgeler hakkında bilgi verilmektedir. Özürlülük maaşı

Advertise

SON YORUMLANANLAR

E-sgk.com sitesinin içeriğinin tamamının yada bir kısmının çoğaltılması, kopyalanması ve 3. kişilerle paylaşılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla dolaylı yada doğrudan olarak hiçbir alakası yoktur. E-sgk.com sitesinde yer alan tüm yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Copyright © 2013 E-Sgk.com

Adres : Ataşehir / İstanbul

DMCA.com
Bu site 0.016 saniyede yuklenmistir. [Hata Bildir]