Kredi Kartı İle Sgk Prim Ödeme

Kredi Kartı İle Sgk Prim Ödeme

Kredi kartınızı kullanarak taksitle sgk pirim ödeme işlemini kolaylık ile yapmanızı sağlayan bir yazı dizisidir.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte elektronik ortamları ve bilgisayar teknolojisinin kullanılması ile birçok uygulamayı yapmak artık çok kolay. Özellikle elektronik sistemlerin kartlar ve gerekli parçalar üzerinde birleşmesiyle meydana gelen kolaylıkla günümüz de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Örneğin; önceleri bankamatiklerin çok fazla kullanılmasıyla bankalar da sıra beklemenin azalması ve vatandaşların hizmet almaları kolaylaşırken, son zamanlar da en fazla kullanılan internet bankacılığı aracığıyla artık yerinizden kalkmadan dünyanın öbür ucuna para gönderebildiğiniz gibi çok kolay bir şekilde para çekebilme işlemini yapabiliyorsunuz.

Bu teknolojinin kullanılmasını en fazla olanak sağlayan ürün ise kredi kartlarıdır. Yeryüzünde çok az insanın kullanmadığı bu ürünler bizim hayatımızı kolaylaştırdığı gibi banka da veya yol da harcayacağımız zamanı kendimize kalmasına yardımcı oluyor.

Kredi kartlarının kullanılmasının yaygınlaşmasıyla birlikte özellikle ödeme kolaylığı sağladığı alanlar noktasın da birçok borcumuzu ödeyebildiğimiz gibi birçok alışverişimizi de taksitli ve peşin olarak yapabiliyoruz.

Son zamanlar da devlete olan borçlarımızı da ödememizi sağlayan sistemler kuran bakanlık bünyeleri, bizim devlete olan borcumuzu kredi kartları vasıtasıyla kolay bir şekilde ödeyebilmemizi sağlıyor. Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde bulunan SGK prim borçlarını da kolaylıkla bakanlığın kendi sitesinden veyahut SGK’nın kendi sitesinden ödeyebiliyorsunuz.

 Borç ödeme linkine tıklanmasıyla Ziraat Bankası sitesine yönlendirilen ekran vasıtasıyla SGK prim ödemesinin kolaylığını sunmasının yanında tüm kredi kartlarını kullanma imkanı da sunmaktadır.
Site Yöneticisi tarafından yazılan bu haber, 3475 defa okunmuştur.
Yazıyla ilgili sorularınızı bu bölümden sorabilirsiniz.

Hasan Düzgün
Gerçekten çok güzel ve yerinde bir uygulama olmuş. Her zaman için herkesin cebinde para bulunmayabiliyor.
Bu sayfada yayınlanan ziyaretçi yorumları, ziyaretçilerimizin kendilerine aittir. Ziyaretçiye ait yorumlardan E sgk-Sgk-Ssk-Sorgulama-Hizmet Dökümü-İşe Giriş-4a sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Sgk Haberleri

Tümü
Malulen Emeklilik Malulen Emeklilik
Malulen emeklilikten haklarından nasıl faydalanır, Malulen emeklilik şartları nelerdir gibi soruların cevaplarıyla detaylıca malulen emekliliği sizin

Advertise

SON YORUMLANANLAR

E-sgk.com sitesinin içeriğinin tamamının yada bir kısmının çoğaltılması, kopyalanması ve 3. kişilerle paylaşılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin resmi kurum ve kuruluşlarla dolaylı yada doğrudan olarak hiçbir alakası yoktur. E-sgk.com sitesinde yer alan tüm yazılar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Copyright © 2013 E-Sgk.com

Adres : Ataşehir / İstanbul

DMCA.com
gss itiraz
Bu site 0.016 saniyede yuklenmistir. [Hata Bildir]